Pieternella uit Simpelveld zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'tak afzagen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben bereid om je te verwennen met mijn hand als je mij gratis bijles wilt geven. Ik heb wat moeite met scheikunde... Dus als hier iemand is die me wil helpen...?
Contact met GekeIk heb erg veel last van mijn rug en schouders. Ik zoek iemand die mij wil komen masseren. Een half uur lang ene intense massage. Ik betaal je daarna met mijn lichaam..
Sex date met YadeHi, I\'m from Afghanistan and I need Dutch man for translation of documents. I don\'t understand much. It\'s important. I will pay with body. It\'s me on photo. Please, help me
Hulp voor sex met EsinIk mag mijn arm enkele maanden lang niet bewegen als gevolg van een operatie. Ik heb daarom moeite met strijken. Ik zoek iemand die me gratis kan helpen of in ruil voor wat seks..
Contact info van Annerieke