Annelies uit Hardenberg zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'woonruimte gezocht'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Mijn ex heeft een mijn muur expres beschadigd en ik heb niet de middelen om dat te laten herstellen door een pro. Dus ik zoek hier iemand die dat wil doen in ruil voor seks.
Klusjes voor SummerVers gescheiden en moet nu mijn inboedel verplaatsen naar mijn nieuwe woning, maar dat lukt me nooit alleen en ik heb geen geld meer over. Wie accepeert een vergoeding in natura?
In natura met BellaHi, ik heb een paar dressings op het oog bij Ikea en geen mogelijkheid om die te transporteren en op te bouwen... Ik ben nogal onhandig, maar niet in bed... snap je?
In natura met MilouZou jij eens in bad willen gaan met mij? Zou je dan zo lief willen zijn om windows 10 op mijn laptop te installeren? Mij lukt het totaal niet en ik heb er geen geduld voor.
Contact info van Vere