Suze uit Heerlen zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'grof vuil wegbrengen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Even lekker met mijn borsten spelen? Dan kan... Maar dan moet je wel even een stuk muur voor me stuccen :))) Ongeveer 1,5m2 Dus dat valt wel mee, toch?
Klussen voor MarjonIk zoek iemand die een toilet pot wil komen installeren bij mij. Ik heb helaas geen geld om je te betalen voor je werk, maar ik ben bereid om met mijn lichaam te betalen.
Sexdating met SaarIk ben een echte nitwit wat betreft techniek en ik heb nu eindelijk een echte smrt TV gekocht, maar ik krijg geen beeld. Ik ontvang niets. Wie kan mij helpen, in ruil voor seks?
Sexdating met ElckeZou iemand zo vriendelijk willen zijn om de afvoergoot van mijn huis te ontdoen van alle bladeren? Ik heb geen geld om je te betalen, maar ik bied je mijn lichaam voor een uur aan.
Contact info van Zwaantje