Neuken met Suze uit Heerlen voor grof vuil wegbrengen

Klussen voor Suze

Suze uit Heerlen zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'grof vuil wegbrengen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben bereid je een nummertje aan te bieden, mits je voor mij een garage vol troep naar de stort wilt brengen. Als alles weg is mag je hier douchen en ben ik helemaal van jou..
Naam:
Suze
Plaats:
Heerlen
Klus:
Grof vuil wegbrengen
Regio:
Limburg
Beloning:
Neuken
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Suze:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Loutje · Lier, Antwerpen

De WC waar ik hier op zit is verstopt en dat moet opgelost worden. Wie kan mij helpen en wie accepteert daar een vergoeding voor die ik je in natura dmv seks aanbied?

Meer over Loutje
Petertje · Texel, Noord-Holland
Beloning: Neuken

Ik heb echt geen verstand van technische dingen, maar ik heb in mijn keuken toch echt een kraan nodig. Iwe kan mij helpen in ruil voor echte seks met mij voor 1 keer?

Contact info van Petertje
Luna · Delft, Zuid-Holland
Beloning: Neuken

Ik zoek een lekkere vent die mijn schoorsteen en kachel klaar kan maken voor de winter Dus vegen en zuigen.. Daarna zal ik je zuigen als beloning ;P

Klussen voor Luna
Marlotte · Zoeterwoude, Zuid-Holland
Klus: Barman
Beloning: Triootje

We hebben binnenkort weer een soort van prive feestje... En we zoeken iemand die de hele avond achter de bar wil staan. Als beloning mag je dan een triootje hebben met ons twee ;)

Hulp voor sex met Marlotte
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.