Neuken met Annemijn uit Lokeren voor tegels leggen

Klusjes voor Annemijn

Annemijn uit Lokeren zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'tegels leggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ben op zoek naar een tegellegger voor een oppervlakte van 11m2. Tegels zijn al besteld en worden geleverd. Mijn vergoeding doe ik in natura. Een uur seks met condoom.
Naam:
Annemijn
Plaats:
Lokeren
Klus:
Tegels leggen
Regio:
Oost-Vlaanderen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Annemijn:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Saske · Epe, Gelderland
Klus: Tuin Doen

Ik heb last van mijn rug en mijn tuin moet echt gedaan worden. Is er iemand die mij kan helpen met maaien en snoeien? De beloning.... ben ik... voor een uur lang..

Contact met Saske
Belle · Dronten, Flevoland
Beloning: Neuken

Als jij mijn ramen komt wassen dan mag je daarna seks met mij hebben. Zo simpel is dat. Wegens gezondheidsproblemen kan ik het niet zelf en sta ik ook weer veel te lang droog :/

Meer over Belle
Jantsje · Delfzijl, Groningen
Beloning: Neuken

Heb je interesse in een schilderklus die je in natura betaald krijgt? Kom dan mijn slaapkamer wit schilderen en dan mag je je daarna met mij vermaken op bed...

In natura met Jantsje
Emmelie · Montferland, Gelderland
Beloning: Neuken

Hi... ben onlangs geopereerd en mag niets zwaars tillen, maar ik heb wat lompe objecten die naar de stort moeten. Als je dat voor mij doet wacht ik daarna op jou, zonder kleren..

Klusjes voor Emmelie
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.