Babet uit Grootegast zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'printer repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Kan iemand mijn slaapkamer helemaal schilderen? Ook het plafond? Als alles klaar is mag je me lekker neuken. Mooie deal of niet? Ik heb alle potten verf al in de garage.
Sex date met RozemarijnIk ben per direct op zoek naar iemand die een klein probleem met mijn auto op kan lossen. Er rammelt iets... Geen geld voor de garage, dus ook niet voor jou, maar wel een lichaam..
Hulp voor sex met MaartjeMijn vaatwasser doet ht niet meer en er is gewoon niemand beschikbaar die mij uit de brand kan of wil helpen! Dna doe ik het maar op deze manier! Repatie = seks met mij
Sexdating met CelinaIk zoek hulp bij het doen van mijn tuin. Het is iets te zwaar voor me. Ik kan helaas niet een tuinman betalen, maar misschien een liefhebber accepteert een betaling in natura?
Contact met Zusje