Babet uit Grootegast zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'printer repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Help help, ik zoek een schoorsteenveger! Ze zijn allemaal overboekt of te duur voor mij. Ik heb sowieso geen geld, maar misschien dat mijn foto je op een idee brengt qua betaling?
Contact met JasperijntjeIk heb enkele klusjes in mijn tuin die echt gedaan moeten worden, maar ik heb een voet operatie achter de rug, dus ik zoek iemand die me kan helpen in ruil voor een verwennerij..
Klusjes voor BabetteIk heb een grote man nodig die voor mij twee lampen op kan hangen in mijn appartement. Ik kan je helaas alleen maar voorstellen om je te belonen voor je werk door je af te trekken.
Sexdating met AichaIk heb een grote tak van de buren die boven mijn tuin hangt en ik bezti niet het juiste gereedschaap om deze af te zagen en mijn buren weigeren me te helpen... Wil jij me helpen?
Sexdating met Martine