Babet uit Grootegast zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'printer repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Heren, ik zoek per direct een masseur, voor mij. Niet dat ik pijn heb, maar ik heb heel veel zin in een sensuele massage die eventueel uit kan lopen op... ;-)
Contact met MarjanIk zoek iemand die voor twee weken mijn cavia kan verzorgen. Ik heb niemand in mijn omgeving die dat wil doen. Ik ben bereid om je te compenseren mijn echte seks, eenmalig.
In natura met AnnikaWie kan er drie keer eten komen geven aan mijn katten? Als beloning mag je een keer uitgebreid met mijn borsten spelen. Alleen serieuze heren die ook in de buurt wonen.
Hulp voor sex met GerrianneAls jij mij komt helpen alle muren van mijn huis aan de binnenkant de schilderen mag je me aan het einde van de dag neuken in al mijn gaatjes, tot het complete project afgerond is.
Sex klus voor Minouche