Babet uit Grootegast zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'printer repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn terras moet eens schoongemaakt worden met een hogedrukspuit en die heb ik dus zelf niet. Doe jij het voor me? Dan zal ik me daarna bezighouden met jouw hogedrukpik
Sexdating met JeniekeEy, het is echt een teringbenden in mijn kamer en ik heb zo'n fucking hekel aan opruimen dus wie o wie helpt me uit de brand? Je beloning... euh dan ben ik dan ;)
Hulp voor sex met KayleighIk probeer mijn auto te starten maar hij doet het niet. En ik heb geen geld om naar een garage te gaan. Wie kan mij helpen? Wie kan ik in ruil voor hulp klaar likken?
Klussen voor IlzaIk ben gescheiden en woon nu weer in een flatje, maar ik heb geen geld om de boel te behangen. Kan iemand dan voor mij doen? Ik betaal met plezier in natura. Het gaat om drie kamers.
Sex klus voor Sophie