Babet uit Grootegast zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'printer repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Wie kan me helpen met mijn verhuizing? Ik woon bij mijn ouders, maar ik ga op kot. Ik heb geen geld, maar wel wat je op de foto ziet... is dat ook goed als vergoeding?
Sexdating met SofiaBen op zoek naar iemand die mijn kookkunsten naar een hoger plan kan liften. Ik kan je er niet voor betalen met geld, maar ik kan wel het een en andere met mijn mond en handjes..
Hulp voor sex met SiennaIk vertrouw garagisten niet meer, na enkele slechte ervaringen, maar mijn auto heeft wel degelijk een goede beurt nodig... net als ik... welke handyman wil me helpen?
Contact met CataleyaKan iemand mij helpen met het installeren van Windows 11. Niet alle programma\'s werken zoals voorheen. Ik kan je dan belonen met iets lekker :/
Hulp voor sex met Lianne