Lubbetje uit Kampen zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'software installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Beetje raar verzoek, maar allé: ik krijg mijn badkamer niet schoon door te veel kalk. Een leke man die mij daar bij kan helpen en als beloning dan met mij een hete douche wil nemen?
Sex klus voor BetsieHeren, ik zit met een rammelende vaatwasser die zijn werk niet meer correct doet. De monteur vraagt er 80 euro voor... Die heb ik niet, dus ik vergoed je graag op een andere manier.
Sex date met KarlienWe zijn heel luie studentes en onze huisbaas wil dat we de boel hier opruimen.. We geven graag feestjes, dus het is even wat werk, maar wie ons komt helpen kan rekenen op een leuke beloning ;)
Meer over AlyckeIk zit echt met een rot probleem: lekkage! Ik heb een emmer in de woonkamer gezet want het komt dwars door het dak. Wie kan mij - arme studente - helpen? In ruil voor een vrijpartij?
In natura met Jimke