Sijgje uit Lier zoekt in de regio Antwerpen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'verhuizing'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb niemand die mij wil helpen met mijn verhuizing en ook geen geld voor een bedrijf en... geen rijbewijs... Ik ben een beetje radeloos... Dan maar op deze manier :/
In natura met BerendinaIk word cam girl, maar ik krijg mijn cam niet aan de praat, dus ik zoek een handige man die dat voor mij kan en wil doen. In ruil voor een blowjob misschien?
Klussen voor AnnichjeIk beid je mijn lichaam aan als ik de gouden tip krijg voor een nieuwe woning in Overijssel. Voor 400k max, twee kamers, garage en een kleine tuin... succes ;)
Contact met AnneliesAls jij het voor elkaar krijgt om mijn wasmachine weer aan de praat te krijgen dan zal ik jouw geslachtsdeel eens heerlijk verwennen met mijn handjes en mijn mondje :)
Contact met Ariaantje