Neuken met Sijgje uit Lier voor verhuizing

Meer over Sijgje

Sijgje uit Lier zoekt in de regio Antwerpen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'verhuizing'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ga op kot, maar heb geen rijbewijs dus ik kan mijn spullen niet verhuizen. Ik zoek iemand die een vergoeding in natura accepteert en met een busje op en neer wil rijden (24 km)
Naam:
Sijgje
Plaats:
Lier
Klus:
Verhuizing
Regio:
Antwerpen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
2 uur
Leg hier contact met Sijgje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Marlien · Ommen, Overijssel
Beloning: Neuken

Ik heb dringend iemand nodig die mijn garage helemaal op kan ruimen. Ik weet dat het veel en irritant werk is, maar ik wil je graag belonen met seks, met mij.

Sex klus voor Marlien
Emma · Zevenaar, Gelderland
Klus: Stuccen
Beloning: Neuken

Ik best een keer met je naar bed gaan, als jij mijn woonkamer wil stuccen. Alle 4 de muren. Schilderen kan ik zelf wel. Ik wacht op je reactie..

Klussen voor Emma
Zusje · Landen, Vlaams-Brabant
Klus: Tuin Doen
Beloning: Neuken

Ik zoek hulp bij het doen van mijn tuin. Het is iets te zwaar voor me. Ik kan helaas niet een tuinman betalen, maar misschien een liefhebber accepteert een betaling in natura?

Contact met Zusje
Geertruida · Waterland, Noord-Holland
Beloning: Handjob

Ik vind het echt heel erg dat ik het niet kan, maar ik ben bang om te vallen en om mezelf te elektrocuteren, dus als jij mijn lamp ophangt trek ik je eens lekker af.

In natura met Geertruida
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.