Ela uit Midden-Drenthe zoekt in de regio Drenthe een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'huisdier verzorgen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hey! Iemand met een auto die mij af en toe op zaterdag ochtend van Antwerpen naar Rotterdam kan rijden? Ik heb nog geen baan, dus ook geen geld, dus ik vergoed je met mijn borstjes!
Klussen voor TialdaIk heb enkele klusjes in mijn tuin die echt gedaan moeten worden, maar ik heb een voet operatie achter de rug, dus ik zoek iemand die me kan helpen in ruil voor een verwennerij..
Klusjes voor BabetteIk zoek iemand die mij kan helpen met de zwaardere klussen in mijn tuin. Die moet echt een keer onder hande genomen worden. Ik heb echter geen geld, maar wel een sexy lichaam..
In natura met ElckeIk wil je best wel een keer afzuigen tot het einde, maar dan wil ik wel dat je een plafond voor me schildert. Let op: zonder strepen! Mij lukt het gewoon niet.
Sex date met Ellemeike