Ela uit Midden-Drenthe zoekt in de regio Drenthe een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'huisdier verzorgen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb mijn hand gekneusd en mijn koelkast moet echt schoongemaakt worden. Ik bied je mijn borsten aan nadat je mijn koelkast netjes hebt schoongemaakt... is dat ok?
Sex date met NoanneIk zit hier met en defece wasmachine en ik heb geen man in huis om me te helpen. Kan iemand mij zo spoedig mogelijk uit de brand helpen? Beloning: mijn borsten betasten (en likken)
Klusjes voor HiljeIk ben dringend op zoek naar een schoorsteen veger! Maar, let op, die geen geld vraagt voor zijn werk, maar zich door mij in natura in de badkamer laat vergoeden op mijn manier!
Klusjes voor AnnekeKan iemand mijn CV na komen nakijken? Ik heb even geen geld om er voor te betalen, maar misschien dat een blowjob ook OK is als vergoeding? Geen beunhazen graag.
Meer over Arike