Roosmarijn uit Eijsden-Margraten zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'computer probleem oplossen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Is er eimand bereid om al het behang uit deze kamer weg te halen? Ook de kleinste stukjes graag. Daarna ben ik voor een uurtje even helemaal van jou, als je wil..
Sex date met MiekeHi... ik ben op zoek naar iemand die een paar weken op mijn kat kan passen, want ik ben de komende tijd voor mijn werk veel onderweg. Is het OK als ik dit vergoed dmv een blowjob met slikken?
Contact info van TitiaDegene die een grote Ikea kast voor mij in elkaar kan zetten en op de juiste plek kan zetten in mijn huis, mag een keer met mij vrijen.
Sex date met ElenoorIn de badkamer moet een nieuwe kraan komen, omdat de oude beschadigd is. Als je dat voor mij wil doen, ben ik bereid om je af te trekken tot je klaarkomt.
In natura met Iemke