Chrisje uit Uithoorn zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'ikea meubel opbouwen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Als alleenstande vrouw is het niet gemakkelijk om een verhuizing op je te nemen. Zeker als je rood staat... Maar ik heb nog altijd mijn sexy lichaam, toch?
Contact met LiesGoedendag, ik ben op zoek naar een handige Harry die enkele reparaties uit kan voeren in mijn woning. Mijn AOW is echter te laag om met geld te kunnen betalen. Dan maar in natura.
Sex klus voor SarahIk word cam girl, maar ik krijg mijn cam niet aan de praat, dus ik zoek een handige man die dat voor mij kan en wil doen. In ruil voor een blowjob misschien?
Klussen voor AnnichjeIk snap echt niks van die Ikea handleidingen en ik zet alles altijd verkeerd in elkaar. Dus wie komt mij helpen? In de buurt van Antwerpen graag. Beloning... in natura..
In natura met Rosanne