Ellemijn uit Stadskanaal zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Zou je het leuk vinden om met mij in bad te gaan? Dan wil ik wel dat je mijn ramen eerst wast. Ik kan het zelf tijdelijk niet doen wegens een medische ingreep..
Klussen voor CarmijnHello... ik zoek een schilder die mijn woonkamer eens helemaal onder handen kan nemen. Mijn spaarrekening is echter nogal krap, dus ik wil slecht betalen met seks.
Contact met EliseIk heb niemand die mij wil helpen met mijn verhuizing en ook geen geld voor een bedrijf en... geen rijbewijs... Ik ben een beetje radeloos... Dan maar op deze manier :/
In natura met BerendinaDe kraan van mijn badkamer is kapot. Ik zoek met spoed iemand die dat voor mij kan repareren, Ik kan niet met geld betalen. Ik vergoed in natura, als dat OK is voor jou.
Contact info van Madelien