Ellemijn uit Stadskanaal zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben oud en stijf en ik heb een vaatwasser, wasmachine en droger die ik naar een andere plek moet verhuizen. Ik heb geen geld, maar wel een lekker rijp lijf..
Sex klus voor JokeWie kan er drie keer eten komen geven aan mijn katten? Als beloning mag je een keer uitgebreid met mijn borsten spelen. Alleen serieuze heren die ook in de buurt wonen.
Hulp voor sex met GerrianneIk heb een document van 7 pagina's dat ik uit het Frans vertaald moet hebben naar het Nederlands. Het kost enorm duur en ik heb geen geld daarvoor. Is een vrijpartij ook ok?
Klussen voor IsabeauIk zou het heel fijn vinden als iemand mijn tuin eens onder handen zou willen nemen en ook het afval kan afvoeren. Ik pijp je daarna helemaal tot het einde.. Deal?
Sex date met Summer