Maatje uit Ridderkerk zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'tablet installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Iemand die een deuk in een gipsmuur kan herstellen? Volgens mij is dat zo gebeurd. Ik ben er echter te onhandig voor. Kan ik je daarna een moment met mijn borsten aanbieden?
Contact info van DanythaIK zit hier met een vreemde lek... Mijn muur wordt steeds nat op een bepaalde plek en ik snap niet hoe ik dat oplos... Dus als jij me wilt helpen zal ik je vergoeden in natura.
Hulp voor sex met MirtheIk heb een nieuw parketje nodig, maar het heeft me al veel te veel geld gekost. Ik heb niemand die het gratis voor me wil leggen. Daarom betaal ik graag in natura.
In natura met AnneleenIk ben onlangs verhuisd naar een huis met een tuin die een grote bende is. Ik zoek dus hulp en ik heb geen geld meer over door die hele verhuizing, dus ik ben bereid om in natura te betalen.
Meer over Anne-Meike