Emmeke uit Mechelen zoekt in de regio Antwerpen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'lamp ophangen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Hi... ben onlangs geopereerd en mag niets zwaars tillen, maar ik heb wat lompe objecten die naar de stort moeten. Als je dat voor mij doet wacht ik daarna op jou, zonder kleren..
Klusjes voor EmmelieOk, het is niet de meest recente foto van me, maar ik ben niet veel veranderd. Ik upload deze om je te laten zien wat je krijgt wanneer je me komt helpen met wat zware klusjes..
Sexdating met BetjeKan iemand voor mij het linker achterwiel van mijn auto losschroeven en er een andere opzetten? (staat in mijn garage) In ruil voor een wilde vrijpartij met mij, na afloop?
In natura met AnoekIk vind het echt heel erg dat ik het niet kan, maar ik ben bang om te vallen en om mezelf te elektrocuteren, dus als jij mijn lamp ophangt trek ik je eens lekker af.
In natura met Geertruida