Femmy uit Zoutleeuw zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'ikea meubel opbouwen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zoek iemand die een aantal grote meubels voor mij kan verhuizen. Wegens scheiding heb ik weinig financiële middelen over. Maar een vergoeding in bed kan ik wel geven.
Klussen voor ReijertjeIk zoek iemand die mij van Gelderland (Neder-Betuwe) naar Amsterdam kan rijden, een paar keer per maand. In plaats van benzine betalen doe ik je liever een betaling met mijn mond..
Sex date met LouelleIk zie iemand die mijn caravan kan komen schoonmaken. Ik haat dat... En in ruil daarvoor wil je graag mijn lichaam aanbieden door een spannend moment in mijn slaapkamer..
Contact info van HendrikeIk moet de komende tijd wekelijks van Maassluis naar Rotterdam gaan, maar heb geen auto.. Zou iemand mij een lift kunnen geven? In ruil voor een potje aftrekken in de auto?
Klusjes voor Freekje