Neuken met Frouwke uit Oldenzaal voor elektra aanleggen

Contact info van Frouwke

Frouwke uit Oldenzaal zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'elektra aanleggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hey, ik heb een middelgrote electra job en als je ziet wat electriciens tegenwoordig kosten..! Ik doe liever een vergoeding met mijn lichaam dan dat ik zoveel betaal. Wie helpt me?
Naam:
Frouwke
Plaats:
Oldenzaal
Klus:
Elektra aanleggen
Regio:
Overijssel
Beloning:
Neuken
Werkduur:
2 uur
Leg hier contact met Frouwke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Gieke · Urk, Flevoland

Zin om mijn XL borsten eens te betasten en ze eens fijn te masseren? Dna moet je eerst een klein timmerklusje voor mij uitvoeren, bij mij thuis :) Als het OK is krijg je je beloning..

Sexdating met Gieke
Jenneken · Borne, Overijssel
Beloning: Neuken

Ik ben radeloos: ik moet dringen verhuizen, maar geen middelen, geen vervoer en geen geld. Ik heb daarom besloten om te slapen met degene de mij uit de brand zou willen helpen.

In natura met Jenneken
Anne-Wieke · Rijssen-Holten, Overijssel

Vind je mijn borsten mooi? Zou je er eens aan willen zitten? Dat mag... mits je eerst een dakpan op mijn dak vervangt, want er is er een gebroken, onderaan, dus binnen handbereik.

Hulp voor sex met Anne-Wieke
Lieselot · Amersfoort, Utrecht
Beloning: Handjob

Het water in mijn vaatwasser wordt niet meer warm.. Is hier iemand die daar eens naar zou willen kijken? Als beloning zal ik je ter plaatse aftrekken...

Sex klus voor Lieselot
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.