Summer uit Genk zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'tuin harken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ben jij goed in het leggen van laminaat? Kom mij dan eens helpen! Gratis? Ja, uiteraard! Waarom zou ik? Nou, omdat je an afloop met mij een lekker nummertje mag maken, als beloning :D
Klusjes voor TialdaWelke man wil bij mij thuis een vinyl vloer komen leggen (die al besteld is) en in ruil daarvoor een vrijpartij met mij accepteert? Ik ben niet lelijk, slecht diskreet ;)
Meer over AnneminkeEn wat als jij bij mij het plafond van een kamer komt schilderen ik zuig je ondertussen af? Je mag mijn hele lijfje dan \"onder schilderen\" met jouw eigen \"verf\"!
Sexdating met MarigjeIk heb een nieuwe droger gekocht maar ik mis dat extra stopcontact om hem aan te sluiten. Wie kan mij daarbij helpen en wie accepteert een vergoeding in natura ipv euros?
In natura met Irene