Summer uit Genk zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'tuin harken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ga op kamers en ik zoek iemand die me kan helpen met de verhuizing. Ik heb helaas geen geld om te betalen, maar ik kan het wel in natura doen, als je dat goed vindt.
In natura met Anne-WiekeIk zit echt met een rot probleem: lekkage! Ik heb een emmer in de woonkamer gezet want het komt dwars door het dak. Wie kan mij - arme studente - helpen? In ruil voor een vrijpartij?
In natura met JimkeIk zit met een vervelend computer probleem. Mijn virusscanner blokkeert poorten die open horen te staan. Los jij het voor me op? Dan zal ik jou oraal bevredigen als beloning.
Contact info van LeanneIk zoek iemand die mijn fietsband kan plakken en die ik in ruil daarvoor kan afzuigen.. Vraag me niet waarom, maar dit is wat ik aanbied. Geen vragen, gewoon zeggen of je komt of niet..
Sex klus voor Elisabeth