Summer uit Genk zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'tuin harken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik vrees dat er iets goeds mis is met mijn auto en dat het niet gemakkelijk is. Ik heb geen geld voor de garage, maar misschien kan mijn foto je overtuigen van de vergoeding?
Klussen voor SummerIk zit met een probleem, mijn wasmachine kan het water niet meer kwijt. Ik heb geen geld voor een professional, maar misschien is hier een handige man die mij zou willen helpen?
Meer over ZwaantjeIk zit met een lekkend dak vanwege een gebroken dakpan, maar professionnals zijn te duur voor mij. Is er iemand die me kan helpen in ruil voor een vrijpartij met mij?
In natura met StacyIk ben een studente met een beetje geld tekort... Ik zou heel graag een bedrag van 800 euro willen lenen. Rentevrij... De rente is wat je op mijn foto ziet ;)
Sex klus voor Jolinde