Neuken met Gerrieke uit Nuth voor vertaling

Sex klus voor Gerrieke

Gerrieke uit Nuth zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'vertaling'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

I need man for translating Dutch papers for my house. I don't understand, but I have to sign. I have not much money for translation. I will pay with my body, if you like.
Naam:
Gerrieke
Plaats:
Nuth
Klus:
Vertaling
Regio:
Limburg
Beloning:
Neuken
Werkduur:
4 uur
Leg hier contact met Gerrieke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Francien · Groningen, Groningen

Ik woon in Groningen en mijn band is lek. Die moet gerepareerd worden. Als het je lukt mag je met mijn borsten spelen en misschien nog wel meer..

Klusjes voor Francien
Annerieke · Torhout, West-Vlaanderen

Ik heb hoogtevrees en een plafond van 3m20 hoogte. Ik heb ook geen ladder en er moet en nieuw peertje in één van de lampen... Doe jij dat voor me in ruil voor het betasten van mijn tietjes?

Sexdating met Annerieke
Hilligje · Ferwerderadeel, Friesland
Beloning: Neuken

Ik ben op zoek naar iemand die het behang uit mijn keuken weg kan halen, want ik wil er iets anders voor in de plaats doen. Ik heb geen geld, ik vergoed alleen in natura.

Sexdating met Hilligje
Lonne · Wageningen, Gelderland
Beloning: Neuken

Mijn tuin heeft een grote beurt nodig en ik moet je toegeven... ik ook ;) Zou je het leuk vinden om me met beiden te helpen? Eerst de achtertuin en daarna mijn 'tuintje'?

Contact met Lonne
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.