Neuken met Gerrieke uit Nuth voor vertaling

Sex klus voor Gerrieke

Gerrieke uit Nuth zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'vertaling'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

I need man for translating Dutch papers for my house. I don't understand, but I have to sign. I have not much money for translation. I will pay with my body, if you like.
Naam:
Gerrieke
Plaats:
Nuth
Klus:
Vertaling
Regio:
Limburg
Beloning:
Neuken
Werkduur:
4 uur
Leg hier contact met Gerrieke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Sophie · Borsele, Zeeland
Beloning: Neuken

Ik zoek iemand die mijn bed uit elkaar kan halen en het naar de kelder kan dragen van de 3e verdieping (geen lift!). Inclusief de matras. Kan ik je dan misschien belonen in natura?

Sex klus voor Sophie
Marlou · Dronten, Flevoland

Ik heb 40m aan laurieren die gesnoeid moeten worden en ik vind dat een klote klus, maar ik beloon degene die dat voor mij wil doen, in natura.. alles is mogelijk

Hulp voor sex met Marlou
Karolien · Dendermonde, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik zoek iemand die drie weken op mijn poes kan passen. Ik heb geen geld voor een vergoeding, maar het leek me leuk om je dan in natura te belonen :) Wat vind jij daarvan?

Sexdating met Karolien
Dirkje · Lingewaal, Gelderland

Ik snap helemaal niets van computers, maar ik moet open office erop zetten van mijn baas!! Wie kan mij helpen? Als het lukt mag je even aan mijn tietjes likken. En misschien wel meer..

Hulp voor sex met Dirkje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.