Handjob van Iemke uit Dantumadeel voor kraan monteren

In natura met Iemke

Iemke uit Dantumadeel zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

In de badkamer moet een nieuwe kraan komen, omdat de oude beschadigd is. Als je dat voor mij wil doen, ben ik bereid om je af te trekken tot je klaarkomt.
Naam:
Iemke
Plaats:
Dantumadeel
Klus:
Kraan monteren
Regio:
Friesland
Beloning:
Handjob
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Iemke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Harmpje · Gent, Oost-Vlaanderen
Beloning: Blowjob

Ik heb een nieuwe PC gekocht en ik loop steeds vast. Ik heb echt geen talent voor informatica, maar ik heb wel talent wat betreft het geven van blowjobs. Hebben we een deal?

Sex klus voor Harmpje
Maatje · Geldermalsen, Gelderland

Ik heb twee kamers die helemaal vol rotzooi liggen en die dringend opgeruimd moeten worden. Ik ben bereid je hulp te vergoeden in natura, met alles er op en er aan.

Klusjes voor Maatje
Kaatje · Ronse, Oost-Vlaanderen
Beloning: Handjob

Heey, ik zoek iemand die de pomp van mijn vaatwasser kan repareren! Ik kan je met geld betalen, maar ik wil je ook wel een keer lekker afrukken bij wijze van vergoeding ;)

Sexdating met Kaatje
Emmelien · Almere, Flevoland
Beloning: Neuken

Ik heb een nogal groot en zwaar bed dat naar boven gedragen moet worden. Ik kan dat niet alleen... Als je me helpt, testen we het daarna samen uit, is dat een deal?

Sex klus voor Emmelien
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.