Iemke uit Dantumadeel zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Heey, ik zoek iemand die de pomp van mijn vaatwasser kan repareren! Ik kan je met geld betalen, maar ik wil je ook wel een keer lekker afrukken bij wijze van vergoeding ;)
Sexdating met KaatjeIk heb een nieuwe tablet, maar ik krijg er geen wifi op, dus ik zou graag iemand willen ontvangen die mij daar bij kan helpen. Ik pijp alleen als alles werkt.
Contact met MaatjeIk heb een grote man nodig die voor mij twee lampen op kan hangen in mijn appartement. Ik kan je helaas alleen maar voorstellen om je te belonen voor je werk door je af te trekken.
Sexdating met AichaIk ben een alleenstaande vrouw en ik wil graag een mooi parket in mijn woonkamer leggen. Is er iemand die mij daarbij kan helpen, in ruil voor een fijne vrijpartij met mij?
In natura met Josine