Iemke uit Dantumadeel zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Jij schildert voor mij een muur en als ik tevreden ben met het resultaat gaan we samen een douche nemen. Lijkt jou dat wat? Ik heb de verf, maar geen kwasten.
Hulp voor sex met DetjeHet water in mijn wasbak loopt niet meer weg en het lukt met niet om dat zelf te repareren. Wil iemand z.s.m. helpen? In ruil voor een blowjobje?
Klusjes voor JaylinnMijn tuin is enorm verwilderd en ik moet er echt wat aan doen. Ik ben zelf totaal niet into tuineren, dus ik zoek iemand met een maaier en die zijn beloning in natura accepeert.
Meer over SuzeIk ben op zoek naar een appartment in Friesland. Maar dat is moeilijk! Want ik heb 150.000 max! Wie me helpt zal ik op deze manier vergoeden, zoals op mijn foto ;)
In natura met Alyssa