Handjob van Iemke uit Dantumadeel voor kraan monteren

In natura met Iemke

Iemke uit Dantumadeel zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

In de badkamer moet een nieuwe kraan komen, omdat de oude beschadigd is. Als je dat voor mij wil doen, ben ik bereid om je af te trekken tot je klaarkomt.
Naam:
Iemke
Plaats:
Dantumadeel
Klus:
Kraan monteren
Regio:
Friesland
Beloning:
Handjob
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Iemke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Ellanoor · Harelbeke, West-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik zit met wat tonnen en bakken vol met gruis, cement en beton, maar die krijg ik niet weg. Ik zoek daarom hulp en ik bied mijn lijf aan ter compensatie voor je werk.

Klusjes voor Ellanoor
Ellemijn · Stadskanaal, Groningen
Beloning: Neuken

Welke lieve man zou zo aardig willen zijn om mijn beide fietsbanden te komen plakken of vervangen? Beloning is na afloop bij mij op de bank ;)

Klussen voor Ellemijn
Foske · Vianen, Utrecht

Ik ben op zoek naar een handige man die mijn terras kan vernieuwen en daarvoor alleen maar in natura betaald wil worden. Ik zit een beetje krap bij kas, maar mijn terras is echt kapot.

Sex date met Foske
Estelle · Hilversum, Noord-Holland

Ik bied je een blowjob aan als jij voor mij een ikea buffet op komt bouwen. Ik heb niet eens een schroevendraaier of wat dan ook. Ik heb echt even een handige vent nodig!

Sex date met Estelle
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.