Handjob van Iemke uit Dantumadeel voor kraan monteren

In natura met Iemke

Iemke uit Dantumadeel zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

In de badkamer moet een nieuwe kraan komen, omdat de oude beschadigd is. Als je dat voor mij wil doen, ben ik bereid om je af te trekken tot je klaarkomt.
Naam:
Iemke
Plaats:
Dantumadeel
Klus:
Kraan monteren
Regio:
Friesland
Beloning:
Handjob
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Iemke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Annika · Noordenveld, Drenthe
Beloning: Neuken

Ik zoek iemand die voor twee weken mijn cavia kan verzorgen. Ik heb niemand in mijn omgeving die dat wil doen. Ik ben bereid om je te compenseren mijn echte seks, eenmalig.

In natura met Annika
Julie · Borgloon, Vlaams-Limburg
Beloning: Blowjob

Ik heb twee taarten nodig voor het feestje van mijn zoontje van 6. Wie kan die voor mij regelen en wie accepteert een beloning in natura? Ik bied je een blowjob aan...

Sex date met Julie
Rosan · Lier, Antwerpen
Klus: Reparatie
Beloning: Neuken

Gescheiden, baan kwijt en hersteld van een ziekte. Geen geld voor klusjesman voor enkele reparaties in huis. Dan maar op deze manier... Graag een respectvolle man.

Klussen voor Rosan
Pleuni · Scherpenzeel, Gelderland
Beloning: Neuken

Ben op zoek naar een software techneut die wat programma\'s wil komen installeren en wat dingen wil opschonen op mijn PC. Ik ben zelf nogal onhandig daarmee, maar wel handig met andere dingen..

Sexdating met Pleuni
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.