Gilke uit De Wolden zoekt in de regio Drenthe een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'verwarmingsketel nakijken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Jij schildert voor mij een muur en als ik tevreden ben met het resultaat gaan we samen een douche nemen. Lijkt jou dat wat? Ik heb de verf, maar geen kwasten.
Hulp voor sex met DetjeIk zoek iemand met wie ik mijn Spaans kan oefenen, want ik moet binnenkort een examen afleggen, maar het zit me allemaal nog niet zo lekker. Ik betaal in natura, want geen geld :/
Contact met MalouIk heb een klein beetje hulkp nodig bij een belasting declaratie en ik zou je mijn borsten aan willen bieden als vergoeding. Je mag ze masseren en likken, na afloop uiteraard!
In natura met ReijertjeIk bied je een romantisch bad aan met mij als je mijn slaapkamer wil komen stuccen. Graag een nette man, respectvol en bij voorkeur jonger dan ik. (Is een fantasie van me..)
Meer over Alyssa