Hielkje uit Koggenland zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb absoluut geen verstand van computers, maar ik heb een zip programma nodig, volgens mijn baas. Wie kan dat voor me doen, in ruil voor even spelen met mijn borsten?
Meer over AlexandraIk heb een behoorlijke behangklus, waar voor ik geen geld heb, maar ik ben wel bereid om in natura te betalen voor het gedane werk. Alleen zodra alles klaar is.
Sex klus voor PleuniOk, ik doe dit echt uit pure geldnood, maar ik heb geen keuze meer. Ik heb dringend iemand nodig voor het verhuizen van wat grote meubels agv een scheiding. Ik betaal in natura.
Hulp voor sex met AnissaIk heb een klein beetje hulkp nodig bij een belasting declaratie en ik zou je mijn borsten aan willen bieden als vergoeding. Je mag ze masseren en likken, na afloop uiteraard!
In natura met Reijertje