Hilligje uit Ferwerderadeel zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'behang weghalen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een beetje wild staan te dansen in mijn slaapkamer en per ongeluk een grote vlek gemaakt op de muur. Ik zoek hulp bij het verwijderen daarvan... In ruil voor iets lekkers..
Contact info van AnnabelleIk zoek een lekkere vent die mijn schoorsteen en kachel klaar kan maken voor de winter Dus vegen en zuigen.. Daarna zal ik je zuigen als beloning ;P
Klussen voor LunaMijn grasmaaier is kapot en ik heb geen geld voor een nieuwe. Kan ik hier iemand overhalen om bij mij het gras te komen maaien? In ruil voor een lekker nummertje na afloop?
Meer over RosemijnKan iemand mij helpen om mijn matras naar mijn studentenkamer te dragen? Ik heb er een handjob voor over. Ik zit in Schiedam. Alleen serieuze reacties graag.
Sexdating met Liz