Savannah uit Veere zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'verwarmingsketel nakijken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Is hier iemand in de zaal die bij mij thuis een parket vloer kan komen leggen? Ik heb het parket hier al liggen, maar ik heb geen gereedschap. Beloning in natura is ok..?
Meer over TiffanyIk hou er van om naakt te zonnen, maar mijn buren kunnen me zien. Ik zoek nu dus hulp bij het installeren van een schutting en als dat lukt ben ik bereid om samen met jou te testen of hij ons beschut ;)
Sex klus voor JacomijntjeWij zijn een lesbisch koppel en de goot rondom ons huis zit helemaal vol bladeren. We zoeken een man die de goot wil schoonmaken. P.s. wij zijn bi-seksueel.. ;-)
Klusjes voor IlseIk heb een lekkende kraan en al twee monteurs gehad die me hebben opgelicht. Ik heb geen geld meer, dus ik bied je mijn lichaam aan, als je het weet te fixen.
Meer over Rietje