Neuken met Jannetje uit Gennep voor oven schoonmaken

Contact info van Jannetje

Jannetje uit Gennep zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'oven schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik krijg mijn oven niet meer schoon. Alles is aangekoekt. Wie kan mij helpen? Ik wil van de gelegenheid gebruik maken om een betaling in natura te doen. Ook voor mijn plezier..
Naam:
Jannetje
Plaats:
Gennep
Klus:
Oven schoonmaken
Regio:
Limburg
Beloning:
Neuken
Werkduur:
2 uur
Leg hier contact met Jannetje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Josien · Medemblik, Noord-Holland

Hoi hoi... mijn computer wil niet meer opstarten. Kan iemand mij komen helpen? In ruil voor een spannend moment? Afhangende van de tijd die je nodig hebt om het op te lossen..

Sex date met Josien
Elmi · Urk, Flevoland

Kan iemand een zware tafel komen ophalen en wegbrengen? Eenmaal in je busje of op je aanhanger mag je je even lekker vermaken met mijn blote borsten. Aanraken en likken.

Sex klus voor Elmi
Melisa · Zuidwest-Friesland, Friesland

OK, ik heb dus een paar Ikea meubels gekocht en ik heb twee linkerhanden. Mijn talent zit meer in tussen mijn lippen. Begrijp je wat ik bedoel? Hebben we een deal?

Klussen voor Melisa
Nelieke · Lommel, Vlaams-Limburg
Beloning: Neuken

Ik zoek iemand die zo vriendelijk is om mij te helpen om mijn kleine inboedel te verhuizen naar een nieuw appartement in de buurt. Ik kan een pro niet betalen, maar wil je wel in natura vergoeden.

Contact info van Nelieke
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.