Leonie uit Terneuzen zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'schilderklus'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben bereid om je een echte handjob te geven als jij de olie komt verversen van mijn auto. De beloning krijg je alleen maar als de klus geklaard is. Ik schijn er goed in te zijn..
Contact met DerkjeHoi, ik ben inmiddels klaar met mijn studie, moet van mijn huurkamer af en ik zoek nu mijn eerste appartementje. Heb jij de gouden tip voor mij? Dan heb ik een leuke beloning vor jou
Sexdating met PietjeIk zit met een vervelend computer probleem. Mijn virusscanner blokkeert poorten die open horen te staan. Los jij het voor me op? Dan zal ik jou oraal bevredigen als beloning.
Contact info van LeanneIk zoek iemand die een toilet pot wil komen installeren bij mij. Ik heb helaas geen geld om je te betalen voor je werk, maar ik ben bereid om met mijn lichaam te betalen.
Sexdating met Saar