Leonie uit Terneuzen zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'schilderklus'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Er zit iets vast in mijn wasmachine waardoor die niet meer op wil starten. Ik snap er niets van. Iemand die dat dan fixen in ruil voor een kwartiertje met mijn blote borsten?
Hulp voor sex met RomeeMijn zoon heeft in een woede uitbarsting een gat in een gipsplaat geschopt. Ik moet dat van mijn huisbaas herstellen, maar heb geen geld daarvoor. Doet iemand dat voor seks?
Meer over LonneIk zoek iemand die mij wil helpen met scheikunde. Mijn cijfer moet omhoog! Ik heb geen geld om je te betalen, maar je mag wel aan me zitten.... Als je dat fijn vindt ;)
Hulp voor sex met AnnikaIk ben op zoek naar een handige timmerman die voor mij een kast kan maken, op maat... Het is vrij duur, te duur voor mij, dus ik dacht misschien kan ik in natura alles betalen?
Klusjes voor Julie