Leonie uit Terneuzen zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'schilderklus'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zit met een lek opgescheept en ik snap niet hoe ik dat moet oplossen. Ik heb geen geld om een klusjesman te betalen, maar ik ben wel bereid om de reparatie in natura te vergoeden.
Hulp voor sex met HielkjeIk zoek iemand die tijdens de vakantie voor mijn hamster wil zorgen. Ik ga een week weg. Ik wil de betaling na afloop in natura vergoeden met een pijpbeurt. Ok...?
Klusjes voor MiliaIk heb een klein beetje hulkp nodig bij een belasting declaratie en ik zou je mijn borsten aan willen bieden als vergoeding. Je mag ze masseren en likken, na afloop uiteraard!
In natura met ReijertjeKan iemand zo snel mogelijk mijn schoorsteen komen schoonmaken? De pros zijn zo duur en ik betaal veel liever in natura. Vind ik namelijk ook lekker. Is geil en economisch ;)
Sex date met Jasmina