Lonne uit Coevorden zoekt in de regio Drenthe een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'beschadigde muur herstellen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Heren, ik zit met een rammelende vaatwasser die zijn werk niet meer correct doet. De monteur vraagt er 80 euro voor... Die heb ik niet, dus ik vergoed je graag op een andere manier.
Sex date met KarlienEven lekker met mijn borsten spelen? Dan kan... Maar dan moet je wel even een stuk muur voor me stuccen :))) Ongeveer 1,5m2 Dus dat valt wel mee, toch?
Klussen voor MarjonAls jij een spannend avontuurtje met mij wilt beleven zul je me eerst moeten helpen met hen schilderen van mijn overkapping... Alleen de buitenkant :)
Contact met FreekeIk heb twee oude machines van mijn grootouders gekregen, maar ze doen het beiden niet. Ik heb er een vrijpartij voor over als jij ze aan de praat krijgt
Sexdating met Claartje