Lott uit Beringen zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'tablet installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zit hier met en kapotte wasmachine en ik heb niet echt de middelen om zo\'n dure reparateur in te schakelen. Misschien dat iemand me kan helpen in ruil voor wat seks?
Klusjes voor IJdaIk heb het in de rug gekregen en mijn ramen moeten echt een keer gezeemd worden. Binnen- en buitenkant. Als beloning bied ik je mijn rijpe lichaam aan.
Meer over AylaIk ben op zoek naar een man die een kraan kan installeren bij mij thuis en daar geen geld voor vraagt maar als beloning een potje wil vrijen met mij, alleenstaande jonge moeder.
Klusjes voor ElineIs er eimand bereid om al het behang uit deze kamer weg te halen? Ook de kleinste stukjes graag. Daarna ben ik voor een uurtje even helemaal van jou, als je wil..
Sex date met Mieke