Mirre uit Scherpenheuvel-Zichem zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'struiken snoeien'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een heel mooie kraan gekocht, maar geen idee hoe ik die moet installeren. Is er een lekkere vent die mij daar bij kan helpen? Dan help ik jou ook op mijn manier.
Sex date met PleunieIk moet de komende tijd wekelijks van Maassluis naar Rotterdam gaan, maar heb geen auto.. Zou iemand mij een lift kunnen geven? In ruil voor een potje aftrekken in de auto?
Klusjes voor FreekjePleae, is er iemand die een verstopte afvoer in mijn huis kan repaeren? Ik ben bereid om je een blowjob te geven en ik ga door tot het einde! Alleen als de repatie gelukt is!!
Klussen voor HadewychMijn dak lekt... wie komt mij gratis helpen? Nou ja, gratis... misschien dat mijn foto je een klein idee geeft wat betreft de vergoeding die ik petto heb?
In natura met Lea