Mirre uit Scherpenheuvel-Zichem zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'struiken snoeien'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Zie je mijn hand? Hoe zou je het vinden als die jouw penis vasthield en die lekker liet spuiten? Dan is een realistisch scenario... mits je me eerst even helpt met een klusje ;)
Sex date met BastiaantjeHet is niet zo dat ik mijn koelkast niet zou willen schoonmaken, maar ik vind het super sexy om te zien hoe een man dat doet... Dat windt me op.. En dan ben ik niet meer te houden ;)
Sex date met AshleyWij zijn een jong lesbisch/bi koppel en we gaan samenwonen, maar we zoeken een sterke man die ons komt helpen met de zware spullen. Na afloop beloven we je een triootje met ons..
Contact met YnekeOp mijn dak liggen drie gebroken dakpannen die vervangen moet worden. Ik kan dat zelf niet en ik heb ook geen geld voor een vakman. Ik vergoed de klus in natura.
Hulp voor sex met Nette