Neuken met Sophie uit Assen voor behang plakken

Sex klus voor Sophie

Sophie uit Assen zoekt in de regio Drenthe een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'behang plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben gescheiden en woon nu weer in een flatje, maar ik heb geen geld om de boel te behangen. Kan iemand dan voor mij doen? Ik betaal met plezier in natura. Het gaat om drie kamers.
Naam:
Sophie
Plaats:
Assen
Klus:
Behang plakken
Regio:
Drenthe
Beloning:
Neuken
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Sophie:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Jasmina · Zutphen, Gelderland
Beloning: Neuken

Kan iemand zo snel mogelijk mijn schoorsteen komen schoonmaken? De pros zijn zo duur en ik betaal veel liever in natura. Vind ik namelijk ook lekker. Is geil en economisch ;)

Sex date met Jasmina
Titia · Waregem, West-Vlaanderen

Hi... ik ben op zoek naar iemand die een paar weken op mijn kat kan passen, want ik ben de komende tijd voor mijn werk veel onderweg. Is het OK als ik dit vergoed dmv een blowjob met slikken?

Contact info van Titia
Elizabeth · Middelburg, Zeeland

Een heerlijke blowjob tot een spuitend einde als jij voor mij in Rotterdam een nieuwe huur woning kunt regelen. 700 euro max per maand, het liefst in het centrum.

Sexdating met Elizabeth
Babet · Schiermonnikoog, Friesland
Beloning: Neuken

Afgelopen storm heeft wat schade aangericht aan mijn schutting en ik heb gen geld om die professionneel te laten herstellen. Ik kan het echter wel in natura vergoeden...

Hulp voor sex met Babet
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.