Neuken met Sophie uit Assen voor behang plakken

Sex klus voor Sophie

Sophie uit Assen zoekt in de regio Drenthe een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'behang plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben gescheiden en woon nu weer in een flatje, maar ik heb geen geld om de boel te behangen. Kan iemand dan voor mij doen? Ik betaal met plezier in natura. Het gaat om drie kamers.
Naam:
Sophie
Plaats:
Assen
Klus:
Behang plakken
Regio:
Drenthe
Beloning:
Neuken
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Sophie:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Pietje · Zoutleeuw, Vlaams-Brabant

Hoi, ik ben inmiddels klaar met mijn studie, moet van mijn huurkamer af en ik zoek nu mijn eerste appartementje. Heb jij de gouden tip voor mij? Dan heb ik een leuke beloning vor jou

Sexdating met Pietje
Mijnsje · Vilvoorde, Vlaams-Brabant
Klus: Zaag klus

Voor mijn zoontje wil ik een indoor huisje bouwen, maar ik krijg al die grote planken niet op maat gezaagd. Wie kan me helpen? Mijn vergoeding: samen in bad en sex

Meer over Mijnsje
Betsie · Tielt, West-Vlaanderen

Beetje raar verzoek, maar allé: ik krijg mijn badkamer niet schoon door te veel kalk. Een leke man die mij daar bij kan helpen en als beloning dan met mij een hete douche wil nemen?

Sex klus voor Betsie
Jeltsje · Maaseik, Vlaams-Limburg
Beloning: Neuken

Ik zoek hulp bij het opruimen van mijn appartement. Ik ben onlangs geopereerd en kan niet te veel bewegen. Als vergoeding mag je me op bed nemen (ik lig op mijn rug)

Sex date met Jeltsje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.