Neske uit Scherpenheuvel-Zichem zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'stuccen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Pleae, is er iemand die een verstopte afvoer in mijn huis kan repaeren? Ik ben bereid om je een blowjob te geven en ik ga door tot het einde! Alleen als de repatie gelukt is!!
Klussen voor HadewychEen handjob voor degene die het voor elkaar krijgt dat mijn computer niet om de zoveel tijd crasht. Het moet iets simpels zijn, maar ik kan de oorzaak maar niet vinden.
Klussen voor MylaIk ben dringend op zoek naar een schoorsteen veger! Maar, let op, die geen geld vraagt voor zijn werk, maar zich door mij in natura in de badkamer laat vergoeden op mijn manier!
Klusjes voor AnnekeIk heb nogal wat onkruid in mijn tuin en ik heb last van mijn been, waardoor ik moeilijk kan staan, maar ik kan wel vrijen, mocht dat je interesseren bij wijze van beloning..
Meer over Adriaantje