Neuken met Petertje uit Texel voor kraan monteren

Contact info van Petertje

Petertje uit Texel zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb echt geen verstand van technische dingen, maar ik heb in mijn keuken toch echt een kraan nodig. Iwe kan mij helpen in ruil voor echte seks met mij voor 1 keer?
Naam:
Petertje
Plaats:
Texel
Klus:
Kraan monteren
Regio:
Noord-Holland
Beloning:
Neuken
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Petertje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Arike · Kaag en Braassem, Zuid-Holland
Beloning: Blowjob

Ik zit met een verstopte afvoer en ik krijg die op geen manier schoon. Ik heb er dan ook geen gereedschap voor. Kan iemand mij helpen? Als het opegelost is zal ik je pijpen.

Klusjes voor Arike
Maatje · Ridderkerk, Zuid-Holland
Beloning: Blowjob

Ik heb een nieuwe tablet, maar ik krijg er geen wifi op, dus ik zou graag iemand willen ontvangen die mij daar bij kan helpen. Ik pijp alleen als alles werkt.

Contact met Maatje
Dirkje · Lingewaal, Gelderland

Ik snap helemaal niets van computers, maar ik moet open office erop zetten van mijn baas!! Wie kan mij helpen? Als het lukt mag je even aan mijn tietjes likken. En misschien wel meer..

Hulp voor sex met Dirkje
Marjon · Geraardsbergen, Oost-Vlaanderen

Ik heb een wat vervelende klus en niet de mogelijkheid het zelf te doen en ook niet het geld voor een pro... ALs jij mijn terras schoon wet te maken, ben ik 1 uur lang van jou.

Contact met Marjon
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.