Petertje uit Texel zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Mijn garage staat vol met dingen die naar de stort moeten, maar mijn auto is te klein en ik heb geen aanhanger. Ik kan wel heel goed pijpen en ik slik eventueel ook.
Hulp voor sex met MadelonIk heb allerlei beton brokken in mijn tuin en ik krijg die met geen mogelijkheid zelf weg, dus ik zoek per direct assistentie en ik ben bereid om in natura te betalen.
In natura met SusanIk begin een beetje achter te lopen bij scheikunde op school, dus ik zou graag iemand willen ontmoeten die me wat dingen uit kan leggen. Ik heb helaas geen geld als vergoeding..
Klusjes voor DouwinaIk zit hier met en kapotte wasmachine en ik heb niet echt de middelen om zo\'n dure reparateur in te schakelen. Misschien dat iemand me kan helpen in ruil voor wat seks?
Klusjes voor IJda