Neuken met Petertje uit Texel voor kraan monteren

Contact info van Petertje

Petertje uit Texel zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb echt geen verstand van technische dingen, maar ik heb in mijn keuken toch echt een kraan nodig. Iwe kan mij helpen in ruil voor echte seks met mij voor 1 keer?
Naam:
Petertje
Plaats:
Texel
Klus:
Kraan monteren
Regio:
Noord-Holland
Beloning:
Neuken
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Petertje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Leona · Noordenveld, Drenthe
Klus: Zaag klus
Beloning: Neuken

Ik heb een nieuw aanrecht besteld, maar het moet op maat gezaagd worden, dus ik zoek iemand die dat voor me kan doen en een vergoeding in natura er voor wil ontvangen.

Meer over Leona
Anneminke · Beek, Limburg
Beloning: Neuken

Ik ben op zoek naar iemand die parket kan leggen in twee kamers en die daarvoor niet met geld beloond wil worden, maar met een vrijpartij met mij. Wie o wie komt mij helpen?

Meer over Anneminke
Leuntje · Lingewaard, Gelderland
Beloning: Blowjob

Ik heb het in de rug en ik kan mijn tuintje niet meer maaien. Dus ik zoek iemand die dat voor me kan doen en die daar een blowjob van mij in ruil voor wil krijgen.

Sexdating met Leuntje
Ellemeike · Tienen, Vlaams-Brabant

Ik wil je best wel een keer afzuigen tot het einde, maar dan wil ik wel dat je een plafond voor me schildert. Let op: zonder strepen! Mij lukt het gewoon niet.

Sex date met Ellemeike
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.