Neuken met Petertje uit Texel voor kraan monteren

Contact info van Petertje

Petertje uit Texel zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb echt geen verstand van technische dingen, maar ik heb in mijn keuken toch echt een kraan nodig. Iwe kan mij helpen in ruil voor echte seks met mij voor 1 keer?
Naam:
Petertje
Plaats:
Texel
Klus:
Kraan monteren
Regio:
Noord-Holland
Beloning:
Neuken
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Petertje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Frouwke · Oldenzaal, Overijssel
Beloning: Neuken

Hey, ik heb een middelgrote electra job en als je ziet wat electriciens tegenwoordig kosten..! Ik doe liever een vergoeding met mijn lichaam dan dat ik zoveel betaal. Wie helpt me?

Contact info van Frouwke
Jobje · Nijmegen, Gelderland

Mijn slaapkamer moet helemaal opgeknapt worden en ook ik kan wel weer eens een goede beurt gebruiken.. Hebben we een deal? Neem even contact met me op voor de details.

Hulp voor sex met Jobje
Elvira · Bloemendaal, Noord-Holland
Beloning: Neuken

Ik heb een nieuw zwembad gekocht. Die op de foto is lek gegaan. Kan iemand me helpen om de nieuwe op te zetten? Dan mag je daarna met mij het water in!

Sex date met Elvira
Susan · Gent, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik heb allerlei beton brokken in mijn tuin en ik krijg die met geen mogelijkheid zelf weg, dus ik zoek per direct assistentie en ik ben bereid om in natura te betalen.

In natura met Susan
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.