Roos uit Hellendoorn zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'onkruid wieden'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ey, het is echt een teringbenden in mijn kamer en ik heb zo'n fucking hekel aan opruimen dus wie o wie helpt me uit de brand? Je beloning... euh dan ben ik dan ;)
Hulp voor sex met KayleighIk was aan het klussen en heb per ongeluk een kapstok door een stuk muur gestoken - ja, ik ben blond.. Kan iemand die voor mij herstellen?? Mag je daarna mijn borsten betasten..
Contact met LouelleIk zoek iemand die me kan helpen bij het doen van mijn boekhouding. Ik kan je niet met geld betalen, maar wel met mijn lichaam. Graag heel discreet.
Hulp voor sex met FelineIk heb een nieuwe printer gekocht voor mijn school projecten, maar ik krijg hem niet aan de praat. Niets print en de helpdesk is onbereikbaar. Kan iemand me helpen in ruil voor seks?
Klussen voor Hendrika