Roos uit Hellendoorn zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'onkruid wieden'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik vroeg me af of iemand hier mijn oven wil komen schoonmaken. Ik kan je er niet voor betalen met geld, maar misschien met mijn kleine tietjes? Of wil je nog meer..?
Sex date met MarjolijnIk zoek iemand die mijn oprit wil ontdoen van grof vuil, zodat ik mijn auto daar weer kan parkeren. Ik zit heel krap bij kas, dus ik bied je mijn lichaam aan als vergoeding.
Sex date met EdaWat als jij mij kwam helpen de tuin te doen en ik kleedde me zoals op de foto? Ik denk dat we het wel eens kunnen worden over de vergoeding voor je werk, toch?
In natura met MartineHet water in mijn wasbak loopt niet meer weg en het lukt met niet om dat zelf te repareren. Wil iemand z.s.m. helpen? In ruil voor een blowjobje?
Klusjes voor Jaylinn