Roos uit Hellendoorn zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'onkruid wieden'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Wie kan er drie keer eten komen geven aan mijn katten? Als beloning mag je een keer uitgebreid met mijn borsten spelen. Alleen serieuze heren die ook in de buurt wonen.
Hulp voor sex met GerrianneOp mijn etage heb ik een verstopte WC... ik schaam mij hier erg voor. Wie kan dit discreet voor mij oplossen? Accepteert u dan een vergoeding door middel van een handjob?
Meer over MarlienIk heb een aantal probleempjes op mijn computer, dus ik zoek hier een leuke nerd die mij daar bij kan helpen. Ik heb Windows 10 en een klote printer. Vergoeding in natura?
Klusjes voor LieveIk zoek iemand voor huiswerk begeleiding voor mijn zoontje die moeite heeft met Engels op school. Ik kan je helaas alleen maar in natura vergoeden.
Contact info van Eleanor