Minou uit Lelystad zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'meubel dragen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik bentotaal niet thuis op het gebied van computers en ik heb toch echt hulp nodig van een knappe man. Bij gebrek aan geld betaal ik graag in natura, als je dat wilt.
Meer over BeertjeIk heb een nieuwe PC gekocht en ik loop steeds vast. Ik heb echt geen talent voor informatica, maar ik heb wel talent wat betreft het geven van blowjobs. Hebben we een deal?
Sex klus voor HarmpjeIk ben bereid om eenmalig met je te vrijen op voorwaarde dat je me helpt bij het decoreren van mijn kamer. Ik haat witte muren! Maar ben niet zo handig..
Sex klus voor MalouBeetje lullig om het hier te posten, maar ik heb hulp nodig om mijn droger naar de overloop te tillen. Ik laat je daarna met mijn blote borsten spelen als beloning.
Contact info van Lauke