Neuken met Serena uit Leek voor stuccen

In natura met Serena

Serena uit Leek zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'stuccen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb geen geld meer voor een kamer die compleet gestuced moet worden, maar ik ben bereid om met mijn lichaam te betalen. Graag door één enkele man, niet meerdere.
Naam:
Serena
Plaats:
Leek
Klus:
Stuccen
Regio:
Groningen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
4 uur
Leg hier contact met Serena:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Keetje · Coevorden, Drenthe

Zou jij zo lief willen zijn om bij mij thuis een deurbel te installeren? Ik ben niet technisch genoeg daarvoor :/ Als je klaar bent mag je mijn blote tietjes aanraken...

Sex date met Keetje
Elmy · Stadskanaal, Groningen
Beloning: Handjob

Ik moet binnenkort voor de school van mijn zoontje taarten bakken, maar dat lukt me niet, wie kan me helpen? Een uurtje bakken = een gratis handjob van mij..

Klussen voor Elmy
Madeleine · Antwerpen, Antwerpen

Ben op zoek naar een man die een grote eikenhouten kast kan verhuizen van Rotterdam naar Antwerpen en die daarvoor een beloning in natura van mij voor wil krijgen.

Contact info van Madeleine
Rosalien · Turnhout, Antwerpen
Beloning: Neuken

Iemand zin om bij mij thuis een muur te behangen? Ik heb een mooi retro behang gekocht, maar heb twee linkse handen. Accepteer je mijn lichaam als beloning voor het werk?

Klussen voor Rosalien
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.