Neuken met Serena uit Leek voor stuccen

In natura met Serena

Serena uit Leek zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'stuccen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb geen geld meer voor een kamer die compleet gestuced moet worden, maar ik ben bereid om met mijn lichaam te betalen. Graag door één enkele man, niet meerdere.
Naam:
Serena
Plaats:
Leek
Klus:
Stuccen
Regio:
Groningen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
4 uur
Leg hier contact met Serena:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Loutje · Lier, Antwerpen

De WC waar ik hier op zit is verstopt en dat moet opgelost worden. Wie kan mij helpen en wie accepteert daar een vergoeding voor die ik je in natura dmv seks aanbied?

Meer over Loutje
Aaliyah · Leiden, Zuid-Holland
Beloning: Triootje

Wij zijn een bi-seksueel koppel en we proberen een moestuin aan te leggen, maar het werk is te veel voor ons beiden. Wat zou je zeggen van een triootje met ons..?

Contact info van Aaliyah
Brechtsje · Leusden, Utrecht
Beloning: Neuken

Ik zoek in de omgeving Utrecht een nieuwe woonruimte, als gevolg van een stuk gelopen relatie. De gouden tip belooon ik in natura. Een uur vrijen met mij.

Hulp voor sex met Brechtsje
Lubbetje · Kampen, Overijssel
Beloning: Neuken

Ik zoek iemand die me kan helpen om Word op mijn pc te installeren. Ik loop steeds vast en de helpdesk is onbereikbaar. Ik zal je mijn lijf aanbieden als vergoeding.

Sexdating met Lubbetje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.