Neuken met Serena uit Leek voor stuccen

In natura met Serena

Serena uit Leek zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'stuccen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb geen geld meer voor een kamer die compleet gestuced moet worden, maar ik ben bereid om met mijn lichaam te betalen. Graag door één enkele man, niet meerdere.
Naam:
Serena
Plaats:
Leek
Klus:
Stuccen
Regio:
Groningen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
4 uur
Leg hier contact met Serena:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Madelon · Bree, Vlaams-Limburg

Mijn garage staat vol met dingen die naar de stort moeten, maar mijn auto is te klein en ik heb geen aanhanger. Ik kan wel heel goed pijpen en ik slik eventueel ook.

Hulp voor sex met Madelon
Irene · Diest, Vlaams-Brabant
Beloning: Neuken

Ik ben per direct op zoek naar iemand die mijn schoorsteen klaar kan maken voor de winter. Ik heb alleen geen zin om je er voor te betalen. Althans, niet met geld...

Meer over Irene
Leontien · Zeist, Utrecht

Wie kan voor mij een stoel transporteren van Utrecht naar Zeist? Ik kan je als beloning een momentje met mijn blote borsten geven. Heel misschien nog wel wat meer met mijn mond..

Meer over Leontien
Anna-Marije · Emmen, Drenthe
Beloning: Neuken

Ik heb het in de rug en ik krijg een tafel niet de trap op. Hij moet naar de zolder, dus wie me kan helpen, mag me een keertje lekker neuken.

In natura met Anna-Marije
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.