Pijpen met slikken met Amelie uit Zottegem voor kraan monteren

Sex klus voor Amelie

Amelie uit Zottegem zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb echt twee linkerhanden en toch zou ik graag een kraan in mijn badkamer willen hebben. Ook de afvoer buizen ontbreken er. Maar ik zal je goed belonen als je me helpt.
Naam:
Amelie
Plaats:
Zottegem
Klus:
Kraan monteren
Regio:
Oost-Vlaanderen
Beloning:
Pijpen met slikken
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Amelie:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Jeltsje · Maaseik, Vlaams-Limburg
Beloning: Neuken

Ik zoek hulp bij het opruimen van mijn appartement. Ik ben onlangs geopereerd en kan niet te veel bewegen. Als vergoeding mag je me op bed nemen (ik lig op mijn rug)

Sex date met Jeltsje
Rosan · Veere, Zeeland

Mijn vaatwasser doet het weer eens niet. Maar ik ga niet nog eens 80 euros betalen voor een reparateur... Liever een handige man die een momentje met mijn borsten accepteert als vergoeding.

Klusjes voor Rosan
Davina · Zeewolde, Flevoland
Beloning: Neuken

Ik zoek een handige Harry die mijn beschadigde muur kan herstellen. Ik kan echter niet met geld betalen, maar wel met mijn lichaam, als je dat okay vindt..

In natura met Davina
Janieke · Utrecht, Utrecht
Beloning: Neuken

Zin in een nummertje met mij? Dan wil ik van jou wel eerst de gouden tip voor een nieuwe woonruimte... 500 max per maand en in Utrecht. Ik hoor het wel...

Hulp voor sex met Janieke
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.