Pijpen met slikken met Amelie uit Zottegem voor kraan monteren

Sex klus voor Amelie

Amelie uit Zottegem zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'kraan monteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb echt twee linkerhanden en toch zou ik graag een kraan in mijn badkamer willen hebben. Ook de afvoer buizen ontbreken er. Maar ik zal je goed belonen als je me helpt.
Naam:
Amelie
Plaats:
Zottegem
Klus:
Kraan monteren
Regio:
Oost-Vlaanderen
Beloning:
Pijpen met slikken
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Amelie:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Fien · Lier, Antwerpen
Beloning: Neuken

Het leek me leuk om eens te testen of dit werkt: ik heb een stapel tegels die in mijn bijkeuken gelegd moeten worden. Ik betaal je geen cent, maar ik bied je wel mijn lichaam aan. Is dat OK?

Klussen voor Fien
Nelieke · Lommel, Vlaams-Limburg
Beloning: Neuken

Ik zoek iemand die zo vriendelijk is om mij te helpen om mijn kleine inboedel te verhuizen naar een nieuw appartement in de buurt. Ik kan een pro niet betalen, maar wil je wel in natura vergoeden.

Contact info van Nelieke
Nicolien · Assen, Drenthe
Beloning: Neuken

Beste klusjesmannen, is hier iemand die voor mij laminaat parket kan leggen en in ruil voor zijn job seks met mij accepteert? Wat je op de foto ziet krijg je letterlijk..

In natura met Nicolien
Gioia · Brummen, Gelderland

Mijn slaapkamer kan wel weer eens een goede schilderbeurt gebruiken, want ik ben moe van die witte muren. Wie helpt me? De beloning is in natura op dit bed...

Sex klus voor Gioia
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.