Tinka uit Borsele zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'leren koken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Mijn behang is zo beschadigd dat het weg moet, maar ik heb er zo een hekel aan om dat zelf te doen, dat er liever iemand voor inhuur die daarna met mij in bad wil gaan
Hulp voor sex met MarjoleinKan iemand mij helpen om een grote houten kast naar de schuur te verplaatsen? Lukt me nooit in mijn eentje. Ik betaal met een complete blowjob, is dat een deal?
Contact met StaceyIn mijn toilet wil ik graag parket hebben, maar ik ben niet zo handig. Wel ben ik heel handig met mijn mond... Ik heb het parket al in huis, maar ik weet niet hoe ik verder moet..
Contact met AniekeWat als jij mij kwam helpen de tuin te doen en ik kleedde me zoals op de foto? Ik denk dat we het wel eens kunnen worden over de vergoeding voor je werk, toch?
In natura met Martine