Wende uit Enschede zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'bijles'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben mijn spullen aan het inpakken om mijn ontrouwe man te verlaten en ik zoek nu hulp bij mijn verhuizing. Ik heb geen geld, maar ben bereid in natura te betalen.
In natura met DielkeIemand die me kan helpen met het behangen van mijn halletje? Is niet zo veel werk, maar het moet wel netjes gebeuren en in mijn eentje kan ik dat niet zo goed. Beloning = blowjob.
Contact info van KayleeIemand die een deuk in een gipsmuur kan herstellen? Volgens mij is dat zo gebeurd. Ik ben er echter te onhandig voor. Kan ik je daarna een moment met mijn borsten aanbieden?
Contact info van DanythaIs er iemand die weet hoe ik mijn over schoon kan maken? Mijn huisbaas wil dat ik dat doe, maar het lukt me niet... Ik ben een beetje hopeloos. Help me ajb, iemand..
Klusjes voor Carla