Wende uit Enschede zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'bijles'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn zoon van 10 heeft veel moeite op school met zijn huiswerk en ik zoek een huiswerk begeleider... Ik kan helaas niet met geld betalen en zal het met mijn lichaam doen.
Hulp voor sex met FreyaVoor de vakantie zoek ik iemand die op mijn hond wil passen voor twee weken. Het is een heel lieve Deense Dog. Is het ok als ik je in natura betaal? Met seks dus?
Contact info van MaartjeIk snap gewoon niet waarom mijn vaatwasser het niet meer doet. Maar wie de oplossing heeft kan rekenen op een blowjob van mij. Alleen als het echt 100% werkt!
Contact met HendriekeIk zoek iemand die een terras van 12m2 kan installeren in mijn tuin. Ik weet dat het een grote klus is en daarom bied ik me meerdere keren aan. Alles is mogelijk met mij.
Klussen voor Kaylee