Zwaantje uit Scherpenheuvel-Zichem zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'lamp ophangen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik wil je graag mijn lichaam aanbieden indien je mijn garage kunt bevrijden van een aantal grote lompe objecten die te veel plaatst in beslag nemen. Wie helpt me?
Contact met YvkeIk zit met een verstopte afvoer en ik krijg die op geen manier schoon. Ik heb er dan ook geen gereedschap voor. Kan iemand mij helpen? Als het opegelost is zal ik je pijpen.
Klusjes voor ArikeBen op zoek naar een man die een grote eikenhouten kast kan verhuizen van Rotterdam naar Antwerpen en die daarvoor een beloning in natura van mij voor wil krijgen.
Contact info van MadeleineDe storm heeft een dikke tak half afgebroken en die bungelt nu in mijn tuin. Wie kan hem afzagen? Dan mag je daarna even met mijn borsten komen spelen, als je wil
Sex klus voor Bibiche