Bregje uit Veendam zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'zwembad opzetten'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik wil je best wel een keer afzuigen tot het einde, maar dan wil ik wel dat je een plafond voor me schildert. Let op: zonder strepen! Mij lukt het gewoon niet.
Sex date met EllemeikeIs hier iemand die mij zou willen komen helpen om een nieuwe deurbel bij mij thuis te installeren? Ik heb geen geld, maar ik kan je een momentje met mijn borsten aanbieden..
In natura met GeertjeZin in een douche met mij? Moet je wel even wat voor me doen... Mijn BBQ is echt zo vies... Ik krijg hem niet schoon. Kom jij eens bij mij langs om me te helpen..?
Contact info van AngeliqueIs hier een handige man aanwezig die bij mij thuis een beveiligingscamera kan installeren? Ik zit een beetje krap bij kas, dus als ik je vergoeding mag zijn dan hebben we een deal
Sexdating met Paulien