Elmi uit Torhout zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'matras naar etage dragen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een nieuwe PC gekocht en ik loop steeds vast. Ik heb echt geen talent voor informatica, maar ik heb wel talent wat betreft het geven van blowjobs. Hebben we een deal?
Sex klus voor HarmpjeWie wil er bij mij elektra aanleggen in ruil voor een vrijpartij zonder limieten? Ik heb geen geld voor een elektricien, maar ik zit hier dus wel even in het donker..
Hulp voor sex met SusannaHye, leuk dat je mijn oproepje leest! Ok, nmou ik zoek dus iemand die bij kan helpen met wat huiswerk! Ik moet dit jaar absoluut slagen... anders worden mijn ouders heel boos.
Sex klus voor JasperijntjeZie je mijn hand? Hoe zou je het vinden als die jouw penis vasthield en die lekker liet spuiten? Dan is een realistisch scenario... mits je me eerst even helpt met een klusje ;)
Sex date met Bastiaantje