Elmi uit Torhout zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'matras naar etage dragen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb pijn in mijn arm en ik zou graag mijn wasmachine in de bijkeuken willen zetten. Als je mij komt helpen zal ik je een gratis blowjob geven. Graag discreet.
Hulp voor sex met MartjeKan iemand mij helpen om een aantal grote objecten naar de stort te brengen? Ik vergoed je tijd en energie met een goede sex beurt als je dat OK vindt..
Klusjes voor LieuwkjeIk ben gescheiden en woon nu alleen in een appartement, maar dat is nogal duur allemaal en ik heb niet het geld om verhuizers wat dingen naar boven te laten brengen..
Contact info van EvelienWie kan er drie keer eten komen geven aan mijn katten? Als beloning mag je een keer uitgebreid met mijn borsten spelen. Alleen serieuze heren die ook in de buurt wonen.
Hulp voor sex met Gerrianne