Elmi uit Torhout zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'matras naar etage dragen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hey... ik bied me aan voor een uurtje als je mijn tuin leeg kunt halen. Er staat een hoop grof vuil dat echt weg moet, maar dat lukt mij nooit alleen. Een busje is zeker nodig.
Sex klus voor BeatrijsIk probeer mijn auto te starten maar hij doet het niet. En ik heb geen geld om naar een garage te gaan. Wie kan mij helpen? Wie kan ik in ruil voor hulp klaar likken?
Klussen voor IlzaEen ventilatie rooster is naar beneden gedonderd in mijn badkamer. Kan iemand dat even vast timmeren of wat dan ook? Ik doe dan een kleine betaling in natura.
Meer over JacquelienIk heb een lek waar ik helemaal gek van word. Ik betaal me blauw aan beunhazen die er niets van snappen, dus ik bied mijn lichaam aan, aan degene die me echt helpt.
Sexdating met Lummetje