Elmi uit Torhout zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'matras naar etage dragen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb dringend iemand nodig die mijn garage helemaal op kan ruimen. Ik weet dat het veel en irritant werk is, maar ik wil je graag belonen met seks, met mij.
Sex klus voor MarlienMijn tuin heeft een grote beurt nodig en ik moet je toegeven... ik ook ;) Zou je het leuk vinden om me met beiden te helpen? Eerst de achtertuin en daarna mijn 'tuintje'?
Contact met LonneWaarom ik kies voor een betaling in natura? Niet omdat ik geen geld heb, maar ik heb wel heel erg veel zin... Dus dit leek me een mooi excuus voor een lekker nummertje..
Sexdating met BirkeIk word helemaal gek van mijn wasmachine! Niks werkt, dat dingt draait niet. Geen idee wat het is, maar ik heb er een goede vrijpartij voor over. Help jij me? Please
Sex date met Jentine