Elmi uit Torhout zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'matras naar etage dragen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

In mijn schuur is de afvoer van een wasbak verstopt en ik weet niet goed hoe ik dat moet oplossen. Als jij me kunt helpen mag je mijn blote borsten aanraken, zoenen en likken..
Meer over KeetIk zoek iemand die mijn iMac met mijn printer kan verbinden. Mij lukt het niet. Als vergoeding kun je je daarna even vermaken met mijn borsten. Alleen als het printen lukt!
In natura met FennetjeBeste klusjesmannen, is hier iemand die voor mij laminaat parket kan leggen en in ruil voor zijn job seks met mij accepteert? Wat je op de foto ziet krijg je letterlijk..
In natura met NicolienEen boom is omgevallen in mijn tuin en ik beschik niet over het juiste gereedschap om dat allemaal op te ruimen. Kun jij mij daarmee helpen? In ruil voor een nummertje met mij?
Sex date met Dycke