Fieneke uit West Maas en Waal zoekt in de regio Gelderland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'elektra aanleggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Volgens mij is er een waterbuis die lek is, want het druppelen houdt maar niet op onder de wasbak in de keuken. Ik zoek dus een klusjesman die een vergoeding in natua accepteert..
Klussen voor DioneHey... ik bied me aan voor een uurtje als je mijn tuin leeg kunt halen. Er staat een hoop grof vuil dat echt weg moet, maar dat lukt mij nooit alleen. Een busje is zeker nodig.
Sex klus voor BeatrijsIk zoek iemand die een vinyl vloer kan leggen in mijn badkamer. Ik heb alles al gekocht, maar ik ben niet zo handig qua doe-het-zelven. Maar mijn handjes en mijn mond weten wel goed de weg..
Klusjes voor IetjeMijn vaatwasser doet ht niet meer en er is gewoon niemand beschikbaar die mij uit de brand kan of wil helpen! Dna doe ik het maar op deze manier! Repatie = seks met mij
Sexdating met Celina