Irene uit Zeewolde zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'objecten transporteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Lastig om op dit moment een verwarming monteur te vinden! Is er niet iemand die dat deze week kan komen doen? Gratis..! Of laat ik het zo zeggen: in ruil voor seks met mij?
Klusjes voor AlexiaHey, ik heb een middelgrote electra job en als je ziet wat electriciens tegenwoordig kosten..! Ik doe liever een vergoeding met mijn lichaam dan dat ik zoveel betaal. Wie helpt me?
Contact info van FrouwkeIk ben op zoek naar een appartment in Friesland. Maar dat is moeilijk! Want ik heb 150.000 max! Wie me helpt zal ik op deze manier vergoeden, zoals op mijn foto ;)
In natura met AlyssaDe storm heeft een dikke tak half afgebroken en die bungelt nu in mijn tuin. Wie kan hem afzagen? Dan mag je daarna even met mijn borsten komen spelen, als je wil
Sex klus voor Bibiche