Neuken met anaal met Isabeau uit Veendam voor vertaling

Klussen voor Isabeau

Isabeau uit Veendam zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'vertaling'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een document van 7 pagina's dat ik uit het Frans vertaald moet hebben naar het Nederlands. Het kost enorm duur en ik heb geen geld daarvoor. Is een vrijpartij ook ok?
Naam:
Isabeau
Plaats:
Veendam
Klus:
Vertaling
Regio:
Groningen
Beloning:
Neuken met anaal
Werkduur:
4 uur
Leg hier contact met Isabeau:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Eline · Deinze, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik ben op zoek naar een man die een kraan kan installeren bij mij thuis en daar geen geld voor vraagt maar als beloning een potje wil vrijen met mij, alleenstaande jonge moeder.

Klusjes voor Eline
Maatje · Ridderkerk, Zuid-Holland
Beloning: Blowjob

Ik heb een nieuwe tablet, maar ik krijg er geen wifi op, dus ik zou graag iemand willen ontvangen die mij daar bij kan helpen. Ik pijp alleen als alles werkt.

Contact met Maatje
Lonneke · Gouda, Zuid-Holland

Ik voel me een dom blondje, want ik kan niet eens een band plakken. Maar toch moet het gebeuren. Als jij het doet, wil je dan met mijn borsten spelen, als beloning?

Contact met Lonneke
Ymke · Veere, Zeeland
Beloning: Neuken

Degene die het behang van mijn woonkamer weg kan halen zonder een spoortje achter te laten mag met mij naar bed. Ik doe dit gedeeltelijk uit armoede en gedeeltelijk omdat ik erg van seks houd..

Klusjes voor Ymke
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.