Isabeau uit Veendam zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'vertaling'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zit met een lek opgescheept en ik snap niet hoe ik dat moet oplossen. Ik heb geen geld om een klusjesman te betalen, maar ik ben wel bereid om de reparatie in natura te vergoeden.
Hulp voor sex met HielkjeIk zoek iemand die bij mij thuis een kraan kan installeren. Ik heb twee linkerhanden en geen man meer. Kan ik je eventueel ook op een originele manier vergoeden? In natura?
Meer over MarijeIk moet binnenkort voor de school van mijn zoontje taarten bakken, maar dat lukt me niet, wie kan me helpen? Een uurtje bakken = een gratis handjob van mij..
Klussen voor ElmyIk pijp je alleen maar als een groot gat in mijn muur wweer onzichtbaar is geworden. Het gat is ongeveer 14cm groot en 4cm diep maximaal. Wie o wie komt me helpen?
Contact met Nimke