Willemke uit Waalwijk zoekt in de regio Noord-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'lift geven'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zoek iemand die mijn ramen kan wassen - binnen en buitenkans. Ik kan het zelf niet meer doen en het is echt nodig nu... Is het OK als ik je puur in natura vergoed?
Sex klus voor TruusIk heb het in de rug en ik kan mijn tuintje niet meer maaien. Dus ik zoek iemand die dat voor me kan doen en die daar een blowjob van mij in ruil voor wil krijgen.
Sexdating met LeuntjeIs hier een sterke jongeman aanwezig die mijn tuintje kan doen? Als vergoeding bied ik mijn rijpe lichaam dan aan... Voor een keertje.. Ik geef de voorkeur aan jonge kerels.
In natura met MirjamKan iemand een paar dagen op mijn hondje passen? Ik kan er niet met geld voor betalen, maar ik kan je wel een heerlijke blowjob geven (ja, ik slik), na afloop.
Hulp voor sex met Sara