Willemke uit Waalwijk zoekt in de regio Noord-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'lift geven'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hoe zou jij het vinden als jij die lijf voor een uurtje krijgt, nadat jij voor mij 3 kallax meubels hebt opgezet? Ik doe dit niet alleen uit noodzaak, maar ook voor mijn plezier.
Sex klus voor ChrisjeIk zoek iemand die een vinyl vloer kan leggen in mijn badkamer. Ik heb alles al gekocht, maar ik ben niet zo handig qua doe-het-zelven. Maar mijn handjes en mijn mond weten wel goed de weg..
Klusjes voor IetjeIk moet van mijn verhuurder de struiken in de voortuin bijhouden, maar ik heb daar geen zin in en ook geen gereedschap. Doe jij het? Dan vergoed ik je met mijn borsten en misschien wel meer..
Sex klus voor AliesIk ga bij mijn vriendin intrekken en ik zoek een sterke man die me kan helpen met de verhuizing. We zijn beiden bi-seksueel, misschien vinden we een leuke beloning?
Klusjes voor Caitlynn