Willemke uit Waalwijk zoekt in de regio Noord-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'lift geven'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb erg veel last van mijn rug en schouders. Ik zoek iemand die mij wil komen masseren. Een half uur lang ene intense massage. Ik betaal je daarna met mijn lichaam..
Sex date met YadeIk ben bereid om op mijn knieën voor jou te gaan als het je lukt om vaatwasser te maken. Elke keer stopt het programma en hoor ik vreemd geluid. Het is een ingebouwde van Bosch.
Contact met ElsemiekDe complete goot rondom mijn huis zit vol en moet dringend schoongemaakt worden. Maar ik dat zelf niet, want ik heb hoogtevrees. Ik heb geen vrees voor een heerlijke beloning!
Hulp voor sex met DiewertjeIk bied - let op... een blowjob, inclusief zaadslikken, als jij me kunt helpen bij mijn tentamen Nederlands! Ik leg je iva P.M. uit wat je precies moet doen.
Klussen voor Sijke