Neuken met anaal met Lisette uit Kapelle voor lek repareren

Contact info van Lisette

Lisette uit Kapelle zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een lekkende dakgoot en echt geen idee hoe ik die moet reparen (heb sowieso hoogtevrees) en ik kan niemand vinden die tijd heeft. Iemand hier misschien in ruil voor seks?
Naam:
Lisette
Plaats:
Kapelle
Klus:
Lek repareren
Regio:
Zeeland
Beloning:
Neuken met anaal
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Lisette:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Femmy · Zoutleeuw, Vlaams-Brabant
Beloning: Neuken

Ik heb een grote Ikea kast gekocht en ik krijg hem niet in elkaar gezet. Is er iemand die mij kan helpen en die een beloning in natura accepeert van mij?

Meer over Femmy
Maagje · De Ronde Venen, Utrecht

Hi schatje, ik heb wel een geil klusje voor je... Kom jij een uurtje bij mij stofzuigen, in je nakie? Dan zal ik je niet alleen helpen, maar ook heerlijk belonen voor je werk.. hmmm

Meer over Maagje
Diewertje · Zuidhorn, Groningen
Beloning: Neuken

Ik kan vanwege mijn rugproblemen mijn ramen niet wassen. Ik heb geen geld voor een professionele glazenwasser, dus ik zoek iemand die ik in natura kan betalen.

Sex date met Diewertje
Elodie · Echt-Susteren, Limburg

Ik heb een lek in mijn keuken en ik weet bij god niet hoe ik dat op moet lossen. Ik ben bereid tot heel veel als iemand me kan helpen. Ik heb helaas geen geld...

Sex klus voor Elodie
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.