Neuken met anaal met Lisette uit Kapelle voor lek repareren

Contact info van Lisette

Lisette uit Kapelle zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een lekkende dakgoot en echt geen idee hoe ik die moet reparen (heb sowieso hoogtevrees) en ik kan niemand vinden die tijd heeft. Iemand hier misschien in ruil voor seks?
Naam:
Lisette
Plaats:
Kapelle
Klus:
Lek repareren
Regio:
Zeeland
Beloning:
Neuken met anaal
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Lisette:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Nimke · Hengelo, Overijssel
Klus: Stuccen
Beloning: Blowjob

Ik pijp je alleen maar als een groot gat in mijn muur wweer onzichtbaar is geworden. Het gat is ongeveer 14cm groot en 4cm diep maximaal. Wie o wie komt me helpen?

Contact met Nimke
Madelien · Aalst, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik heb niet de mogelijkheid om een partij stenen weg te brengen naar de stort, wat wel moet gebeuren. Ze liggen in de voortuin. Ik kan je vergoeden met mijn lichaam.

Klussen voor Madelien
Joeske · Dantumadeel, Friesland

Ik zoek een man met spierballen die een kastje naar boven kan dragen en die voor zijn werk en tijd een beloning accepteert in natura... Ik dacht aan een gezamenlijke douche...

Sexdating met Joeske
Elisabeth · Doesburg, Gelderland
Beloning: Blowjob

Ik zoek iemand die mijn fietsband kan plakken en die ik in ruil daarvoor kan afzuigen.. Vraag me niet waarom, maar dit is wat ik aanbied. Geen vragen, gewoon zeggen of je komt of niet..

Sex klus voor Elisabeth
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.