Neuken met anaal met Lisette uit Kapelle voor lek repareren

Contact info van Lisette

Lisette uit Kapelle zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een lekkende dakgoot en echt geen idee hoe ik die moet reparen (heb sowieso hoogtevrees) en ik kan niemand vinden die tijd heeft. Iemand hier misschien in ruil voor seks?
Naam:
Lisette
Plaats:
Kapelle
Klus:
Lek repareren
Regio:
Zeeland
Beloning:
Neuken met anaal
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Lisette:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Door · Veendam, Groningen

Ik heb een verstopte afvoer en chemische producten lossen het niet op. Wie kan mijn wastafel ontdoen van deze ontstopping? Mag je daarna een beetje met mijn borsten spelen..

Hulp voor sex met Door
Amelie · Zottegem, Oost-Vlaanderen

Ik heb echt twee linkerhanden en toch zou ik graag een kraan in mijn badkamer willen hebben. Ook de afvoer buizen ontbreken er. Maar ik zal je goed belonen als je me helpt.

Sex klus voor Amelie
Willemke · Waalwijk, Noord-Brabant
Beloning: Blowjob

Is er iemand die voor mij af en toe taxi wil spelen? Ik heb nog geen rijbewijs en ook niet het geld er voor. Let wel op: ik vergoed de ritten alleen in natura!

Sex klus voor Willemke
Kaylee · Gouda, Zuid-Holland

Ik zoek iemand die een terras van 12m2 kan installeren in mijn tuin. Ik weet dat het een grote klus is en daarom bied ik me meerdere keren aan. Alles is mogelijk met mij.

Klussen voor Kaylee
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.