Neuken met anaal met Lisette uit Kapelle voor lek repareren

Contact info van Lisette

Lisette uit Kapelle zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een lekkende dakgoot en echt geen idee hoe ik die moet reparen (heb sowieso hoogtevrees) en ik kan niemand vinden die tijd heeft. Iemand hier misschien in ruil voor seks?
Naam:
Lisette
Plaats:
Kapelle
Klus:
Lek repareren
Regio:
Zeeland
Beloning:
Neuken met anaal
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Lisette:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Jimke · Mesen, West-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik zit echt met een rot probleem: lekkage! Ik heb een emmer in de woonkamer gezet want het komt dwars door het dak. Wie kan mij - arme studente - helpen? In ruil voor een vrijpartij?

In natura met Jimke
Annerieke · Torhout, West-Vlaanderen

Ik heb hoogtevrees en een plafond van 3m20 hoogte. Ik heb ook geen ladder en er moet en nieuw peertje in één van de lampen... Doe jij dat voor me in ruil voor het betasten van mijn tietjes?

Sexdating met Annerieke
Madelien · Aalst, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik heb niet de mogelijkheid om een partij stenen weg te brengen naar de stort, wat wel moet gebeuren. Ze liggen in de voortuin. Ik kan je vergoeden met mijn lichaam.

Klussen voor Madelien
Heiltje · Noordoostpolder, Flevoland

Is hier iemand aanwezig die zin heeft om bij mij thuis een muur te krabben? Het is niet moeilijk, maar wel vervelend werk. Dus ik zal je er een mooie beloning voor geven.. In natura.

Sex date met Heiltje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.