Beertje uit Utrecht zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben een zwangere vrouw en sinds kort alleenstaande en ik zoek iemand die met kan helpen mijn zwembad op te ruimen (schoonmaken en opvouwen). Als beloning zal ik je pijpen.
In natura met JennyBen jij goed in het leggen van laminaat? Kom mij dan eens helpen! Gratis? Ja, uiteraard! Waarom zou ik? Nou, omdat je an afloop met mij een lekker nummertje mag maken, als beloning :D
Klusjes voor TialdaDe afvoer van mijn badkamer wasbak is verstopt. Ik heb een handige man nodig die me wil komen helpen hier. Ik kan je vergoeden met een heerlijke blowjob, als je daar van houdt.
Contact info van TiemetjeIk zoek iemand die mijn oprit wil ontdoen van grof vuil, zodat ik mijn auto daar weer kan parkeren. Ik zit heel krap bij kas, dus ik bied je mijn lichaam aan als vergoeding.
Sex date met Eda