Beertje uit Utrecht zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'lek repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Een handjob voor degene die het voor elkaar krijgt dat mijn computer niet om de zoveel tijd crasht. Het moet iets simpels zijn, maar ik kan de oorzaak maar niet vinden.
Klussen voor MylaIk ben radeloos, want door de storm heb ik verschillende dakpannen verloren, maar ik heb geen geld om daar wat aan te doen en ik heb een probleem met de verzekering. Wie helpt mij??
In natura met IresIk vroeg me af of iemand hier mijn oven wil komen schoonmaken. Ik kan je er niet voor betalen met geld, maar misschien met mijn kleine tietjes? Of wil je nog meer..?
Sex date met MarjolijnHey, is hier een leuke computernerd aanwezig die mij met wat kleine dingen kan helpen op mijn PC? Ik wil je er niet voor betalen met geld, maar ik kan je wel even lekker aftrekken.
Klusjes voor Marieken