Sanderijn uit Dronten zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'timmerklus'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een klein beetje hulkp nodig bij een belasting declaratie en ik zou je mijn borsten aan willen bieden als vergoeding. Je mag ze masseren en likken, na afloop uiteraard!
In natura met ReijertjeIk heb een raar schermpje op mijn computer, echt heel irritant. Ik krijg het niet weg. Wil jij het voor me oplossen? Ik geef je na afloop een handjob, als het gelukt is..
Sex klus voor AnnegienIk heb allerlei beton brokken in mijn tuin en ik krijg die met geen mogelijkheid zelf weg, dus ik zoek per direct assistentie en ik ben bereid om in natura te betalen.
In natura met SusanAls gevolg van een klein ongelukje zit er een gat in mijn muur dat gedicht moet worden, want het is een huurwoning. Wie me helpt, mag lekker met mijn borsten spelen.
Meer over Liecke