Aily uit Deinze zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'software installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik krijg mijn oven niet meer schoon. Alles is aangekoekt. Wie kan mij helpen? Ik wil van de gelegenheid gebruik maken om een betaling in natura te doen. Ook voor mijn plezier..
Contact info van JannetjeWegens mijn scheiding moet ik verhuizen. Ik heb niet veel spullen, maar ik kan niet alles in de auto doen. Ik bied mijn lichaam aan bij wijze van betaling, als je me helpt.
Sex date met LuitjeHey, is hier een leuke computernerd aanwezig die mij met wat kleine dingen kan helpen op mijn PC? Ik wil je er niet voor betalen met geld, maar ik kan je wel even lekker aftrekken.
Klusjes voor MariekenIn de badkamer moet een nieuwe kraan komen, omdat de oude beschadigd is. Als je dat voor mij wil doen, ben ik bereid om je af te trekken tot je klaarkomt.
In natura met Iemke