Aily uit Deinze zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'software installeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een nieuwe PC gekocht en ik loop steeds vast. Ik heb echt geen talent voor informatica, maar ik heb wel talent wat betreft het geven van blowjobs. Hebben we een deal?
Sex klus voor HarmpjeIK zit hier met een vreemde lek... Mijn muur wordt steeds nat op een bepaalde plek en ik snap niet hoe ik dat oplos... Dus als jij me wilt helpen zal ik je vergoeden in natura.
Hulp voor sex met MirtheSnap echt geen zak van computers. Ik moet allemaal documenten uitprinten, maar het werkt voor geen meter. Kan iemand mij uit de problemen helpen? Vergoeden doe ik met mijn lijf.
Klussen voor RoosmarijnHallo allemaal, ik heb een grote lading verfpotten die naar de stort moeten, maar ik heb geen auto. Als je mij helpt mag je met mij een spannende douche nemen.
Contact met Livine