Ellemeike uit Tienen zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'muur schilderen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik moet van mijn verhuurder de struiken in de voortuin bijhouden, maar ik heb daar geen zin in en ook geen gereedschap. Doe jij het? Dan vergoed ik je met mijn borsten en misschien wel meer..
Sex klus voor AliesWie kan een weekendje voor mijn hond zorgen? Ik wil je er niet voor betalen mt geld, maar wel met een heerlijke blowjob, inclusief klaarkomen in mijn mond... Deal?
Sex date met CarienZin om eens aan mijn tietjes te zitten? Om ze te likken? Het enige dat ik je vraag is om bij mij thusi een beveiligingscamera aan de muur de hangen en aan de praat te krijgen. Deal?
Sexdating met NathalieKan iemand mij helpen om mijn matras naar mijn studentenkamer te dragen? Ik heb er een handjob voor over. Ik zit in Schiedam. Alleen serieuze reacties graag.
Sexdating met Liz