Dolores uit Leuven zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'vertaling'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hey, ik zit met een probleempje... mijn fietsband is lek en ik weet niet hoe ik die moet plakken. Fietsenmaker is te duur voor mij. Kan iemand mij helpen in ruil voor seks?
Klussen voor KaylaBeste klusjesmannen, is hier iemand die voor mij laminaat parket kan leggen en in ruil voor zijn job seks met mij accepteert? Wat je op de foto ziet krijg je letterlijk..
In natura met NicolienEven lekker met mijn borsten spelen? Dan kan... Maar dan moet je wel even een stuk muur voor me stuccen :))) Ongeveer 1,5m2 Dus dat valt wel mee, toch?
Klussen voor MarjonMijn vaatwasser doet ht niet meer en er is gewoon niemand beschikbaar die mij uit de brand kan of wil helpen! Dna doe ik het maar op deze manier! Repatie = seks met mij
Sexdating met Celina