Kayleigh uit De Ronde Venen zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'kamer opruimen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zie iemand die mijn caravan kan komen schoonmaken. Ik haat dat... En in ruil daarvoor wil je graag mijn lichaam aanbieden door een spannend moment in mijn slaapkamer..
Contact info van HendrikeIk ben per direct op zoek naar een stucadoor voor een complete kamer van 4m2. Ik heb het financieel helaas een beetje moeilijk op dit moment dus ik vergoed je slechts in natura.
Klusjes voor ElenoorIk heb een kamer die dringend geschilderd moet worden, maar ik heb er geen budget meer voor. Ik heb wel een sexy lichaam, mocht je dat accepteren als betaling..
Hulp voor sex met LeonieZin in een douche met mij? Moet je wel even wat voor me doen... Mijn BBQ is echt zo vies... Ik krijg hem niet schoon. Kom jij eens bij mij langs om me te helpen..?
Contact info van Angelique